Paris Işıltısı Tedavisi

Paris ışıltısı, yaşlanma belirtileri ortaya çıkan yüze canlılık kazandırmak için uygulanan ameliyatsız bir yöntemidir. Anti aging amaçla kullanılan özel bir uygulamadır. Alanında uzman kişilerce yapılan bu işlem sonrası fibroblast aktivitesinin artırılması hedeflenir. Paris ışıltısı, pürüzsüz ve güzel bir cilde sahip olmak için gerekli olan besinleri barındırır. Cilde özel bir nem aracı olarak kullanılan vazgeçilmez seçimler arasında yer alan hyaluronik asitte bulunur.

Vitaminler, elastin, protein ve kollajen üretimini destekleyen amino asitler de yine enjeksiyon içeriğinde bulunmaktadır. İçerisinde bulunan bileşenlerin kalitesi de oldukça önem taşır. Cilt yüzeyini kusursuz bir hale getirmek için hazırlanan özel içerik belirlenen tedavi bölgelerine uygulanır. Uygulama sonuçları enjeksiyonun hemen ardından görülmeye başlar.

Paris ışıltısı, cilde ihtiyacı olan elastikiyeti ve kollajeni geri kazandırmak için gerekli mineral ve vitamin desteğini sağlar. Güneş ışınlarından görülen zararın da önüne geçmek için paris ışıltısı yöntemi uygulanmaktadır. Yüz, el, kol ve boyun gibi yaşlanma etkisinin görüldüğü bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. İdeal seans sayısı tamamen kişinin ihtiyaçları ve cilt tipine göre değişir. Etkisinin ne kadar çabuk kendini göstereceği ve ne kadar süre kalıcı olacağı kişiden kişiye değişmektedir. Bu yüzden seans sayısı mutlaka uzman bir hekim tarafından belirlenmelidir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?