Lipoliz (Gıdı Eritme) Mezoterapisi

Gıdı bölgesinin yağlanması, sarkması ve hacimlenmesi kişinin şişman ve yaşlı görünmesine yol açar. Bu sorunlar kilo aldıkça daha belirginleşir, ancak gıdı bölgesindeki yağlanma bazen yapısal olarak ta ortaya çıkabilir. Gıdı eritme mezoterapisi bu sorunun çözümü için ideal bir uygulamadır. Gıdı bölgesinde yerleşmiş olan yağ dokusu, mezoterapi solüsyonunun cilt altına enjekte edilmesiyle eritilir. Gıdı bölgesinin boyutları küçülür, boyun daha ince görünüme kavuşur.

Mezoterapi solüsyonu içinde bulunan özel maddeler lipoliz (yağ gücrelerinde erime) yaparak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. Bu etken maddeler yıllardır tıp alanında sık kullanılan etkinliği ispatlanmış, güvenilir maddelerdir. Gıdı mezoterapi uygulamasından önce gıdı bölgesine anestezik krem sürülür. Gıdı bölgesinde yağlanmanın yoğun olduğu alanlar işaretlenir. Gıdı bölgesi antiseptik solüsyonla temizlenir. Mezoterapi solüsyonu çok ince uçlu iğnelerle gıdı bölgesine uygulanır.

Gıdı eritme mezoterapisi ile 10-15 günde 1 kez olmak üzere, 4-6 seansta gıdı bölgesindeki yağ dokusu küçültülür. Yaz mevsimi de dahil her mevsim uygulanabilir. Gıdı eritme uygulaması yaklaşık 20 dakika içinde tamamlanır. Gıdı eritme uygulamasından hemen sonra günlük hayata dönülebilir. Yağ hücreleri kalıcı olarak parçalandığı için aşırı kilo almadıkça gıdı bölgesinde yağlanma artışı tekrarlamaz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?